Zuidelijke ringweg richting Drachten dit weekend dicht

Zuidelijke ringweg richting Drachten dit weekend dicht

26-11-2021

De toerit vanaf de Odenseweg naar de N46 richting het zuiden is ook dicht. Datzelfde geldt voor de op- en afrit van de zuidelijke ringweg bij de Stettinweg en de oprit vanaf de Europaweg richting het Julianaplein. De oprit vanaf de Hereweg richting het Julianaplein blijft wel open.

Omleidingsroute

Verkeer vanaf de N46 (oostelijke ringweg) of de A7 (uit de richting Hoogezand) wordt omgeleid via de overige ringwegen.

Verplaatsen rijbanen

De weekendafsluiting is nodig omdat Combinatie Herepoort de rijbanen van de zuidelijke ringweg ter hoogte van de Europaweg naar het zuiden verplaatst. In twee eerdere weekenden zijn de zuidelijke rijbanen (voor het verkeer richting Hoogezand) al verplaatst. Komend weekend en het weekend erop worden de rijbanen voor het verkeer richting Drachten verplaatst.

Zodra deze werkzaamheden afgerond zijn, heeft de aannemer ruimte aan de noordkant om het oude viaduct bij de Europaweg te slopen en het nieuwe viaduct af te bouwen.

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief