ZO wenst je fijne feestdagen en een succesvol 2019!

ZO wenst je fijne feestdagen en een succesvol 2019!

19-12-2018

Bedrijvenvereniging ZO kijkt terug op een mooi verenigingsjaar, met goed bezochte events, nieuwe leden en diverse projecten die ons bedrijventerrein verbeteren. 

Dank voor het mooie jaar!

Het bestuur en team van ZO dankt alle leden en relaties voor de mooie ontmoetingen, samenwerkingen en projecten het afgelopen jaar. Op naar een succesvol 2019: graag zien we jullie terug in het nieuwe jaar!

Bereikbaarheid secretariaat 

Het secretariaat van ZO is eind december nog te bereiken op donderdag 20 en vrijdag 21 december 2018. Vanaf maandag 24 december t/m vrijdag vrijdag 4 januari 2019 is het secretariaat gesloten. Vanaf maandag 7 januari staan we je weer graag te woord!

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief