ZO neemt deel aan excursie naar Rotterdam op 15 mei

ZO neemt deel aan excursie naar Rotterdam op 15 mei

27-05-2019

ZO is op woensdag 15 mei samen met een groep met afgevaardigden van de bedrijvenverenigingen, onderwijs en kennispartners op excursie geweest naar Rotterdam. Doel van dit bezoek was om inspiratie en ideeën op te doen. In Rotterdam is een uniek samenwerkingsverband tussen bedrijfsleven, onderwijs en gemeenten waar ruimte is voor innovatie, de maakindustrie en startups voor de specifieke thema's: techniek, duurzaamheid en energietransitie. 

Inspiratie

De delegatie, waaronder Harry Bouma, Irma Noorbergen en Nico Borgman van ZO, is zeer geïnspireerd geraakt en zal over enige tijd weer bij elkaar komen om te bespreken, welke onderdelen in Groningen een plek kunnen krijgen. In ieder geval is er tijdens het Transfuture Festival op 12 juni a.s. aandacht voor de opstart van 'Groningen werkt slim', het duurzaamheidsplatform voor het bedrijfsleven in Groningen. Je bent van harte welkom op dit festival!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Actueel

Contact