Werkzaamheden Oude Roodehaansterweg 1-2 oktober

Werkzaamheden Oude Roodehaansterweg 1-2 oktober

26-09-2018

De gemeente Groningen gaat op 1 en 2 oktober 2018 werkzaamheden uitvoeren bij de Oude Roodehaansterweg om de afwatering te verbeteren. Er wordt een duiker aangelegd.

Stremming

De werkzaamheden vinden plaats op 1 en 2 oktober. Op maandag 1 oktober is het zuidelijk deel van de weg gestremd, op dinsdag 2 oktober is de weg weer open voor verkeer. De manege en garageboxen blijven bereikbaar. Indien noodzakelijk is omrijden mogelijk via het fietspad aan de zuidkant.

De werkzaamheden worden ter plekke met borden aangegeven.

Vragen?

Namens de gemeente wordt het werk begeleid door Eric Ebbers. Met hem kun je contact opnemen als je vragen hebt of als je problemen verwacht in verband met de geplande werkzaamheden. Hij is bereikbaar via het telefoonnummer 14050 of via e-mail: eric.ebbers@groningen.nl .

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief