Werkfestival 31 oktober; kansen voor ondernemers

Werkfestival 31 oktober; kansen voor ondernemers

05-09-2018

Dringend op zoek naar nieuw personeel? Presenteer je dan als werkgever tijdens het Werkfestival in Groningen op 31 oktober 2018!

De arbeidsmarktregio Groningen en Noord-Drenthe presneteren zich 31 oktober 2018 op unieke wijze op het Suikerunieterrein. Deze onderscheidende en inspirerende eventlocatie zal het decor vormen van het Werkfestival, de grootste banenbeurs van het Noorden, waar we ontmoetingen tot stand willen brengen tussen 10.000 bezoekers en 250 standhouders.

Kans voor ondernemers

Een mooie kans dus om je bedrijf te presenteren als werkgever aan duizenden werkzoekenden. De beurs wil graag creatieve stands. Denk aan rijles in een bus, callcenter training, sleutel aan je toekomst (auto / leidingen), mini hackathon, AED les en meer. Wil je een workshop of korte training geven, hartstikke leuk! De organisatie denkt hierin uiteraard graag met je mee.

Kosten

De kosten voor deelname aan het Werkfestival bedragen €185,- excl btw. Dit is het totaalbedrag voor twee personen en hiervoor mag je het volgende verwachten:

  • Wakkere Ontbijtsessie 31 oktober 08.00 uur in de Suikerfabriek
  • Gratis koffie en thee
  • Lunch
  • Avondeten
  • Vloeroppervlak voor je stand
  • Toegang tot de netWORKapp die mogelijkheid geeft tot het maken van afspraken met mogelijke kandidaten in het voortraject en tijdens het Werkfestival.
  • Mogelijkheid om een onbeperkt aantal vacatures aan te bieden

Aanmelden en info

Wil je meer info of je bedrijf aanmelden voor het Werkfestival? Voor aanmelding, klik hier. Voor meer info over het festival, klik hier.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief