Welkom nieuw lid ZieOmmezijde

Welkom nieuw lid ZieOmmezijde

25-03-2021

 

Wat is je naam en bedrijfsnaam?
Inèz Falkena van organisatiebureau ZieOmmeZijde

Wat is je functie?
Eigenaresse van ZieOmmeZijde

Wat doen jullie?
Organisatiebureau ZieOmmeZijde ontwerpt en produceert evenementen en bijeenkomsten, in opdracht van het bedrijfsleven en de overheid. Onze kracht schuilt in het idee, het treffen van de juiste toon en, natuurlijk, in de zorg tijdens de organisatie- en uitvoeringsfase. Specialiteit van organisatiebureau ZieOmmeZijde is het zoeken naar nieuwe vormen; het markeren van momenten. Met als doel een herinnering aan de opening, de bijeenkomst of het feest die stevig verankerd is in het geheugen,  www.zieommezijde.nl

Waarom ben je lid geworden?
Sinds 1 maart 2021 hebben wij kantoor aan het Winschoterdiep bij MyOffice. Ik vind het altijd belangrijk om te weten wat er speelt in je omgeving en waar nodig (indien gewenst) een steentje bij te dragen.

Wat verwacht je van ons?
Verbinden, kennis delen en elkaar inspireren!
 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief