Wat zijn uw wensen en behoeften inzake onder andere communicatie met leden en onder leden

Wat zijn uw wensen en behoeften inzake onder andere communicatie met leden en onder leden

21-04-2022

Mijn doel is om de vereniging te helpen om de zichtbaarheid en naamsbekendheid te verbeteren en de communicatie met leden en onder leden te verbeteren. Zodat er meer samenwerkingen ontstaan tussen de leden, leden actief meedoen en -denken, er lokaal (op Zuidoost) zaken worden gedaan, en ieder lid het voordeel van het lidmaatschap volledig kan benutten.

Daarvoor heb ik wel uw mening, wensen en behoeften nodig. Het invullen van de enquête duurt ongeveer 7 minuten, en zal volledig anoniem gebeuren. Met uw antwoorden kan ik de vereniging ontzettend helpen om het lidmaatschap voor u leuker te maken en af te stemmen op uw wensen.

Link naar de enquête: https://forms.gle/CoTLK2Z5QnXhEPkJ8

Alvast hartelijk dank voor uw medewerking!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief