Uitnodiging bedrijfsbezoek Food and Motion op 26 februari

Uitnodiging bedrijfsbezoek Food and Motion op 26 februari

07-02-2019

Wil je graag werken aan je gezondheid onder goede begeleiding? Kom dan in de benen en neem deel aan het bedrijfsbezoek bij Food and Motion op dinsdag 26 februari! Food and Motion biedt diëtistische begeleiding, personal training en bedrijfsfitness op Zuidoost in Groningen.

Tijdens dit bedrijfsbezoek krijg je een rondleiding door dit bedrijf, een ‘actief’ voorproefje van alle sportieve mogelijkheden met aansluitend een netwerkborrel. Eigenaar Gustaw Kurkowski laat je letterlijk ervaren hoe goede, lekkere voeding je leefstijl en beweging kan ondersteunen. Tot slot heeft Food and Motion een speciale aanbieding voor jou als deelnemer aan dit bedrijfsbezoek, bedoeld voor jou en je collega’s…. Schrijf je dus snel in, want het maximum is 25 personen voor dit bedrijfsbezoek!

Programma

16.30 uur  Inloop met koffie/thee en.....
16.45 uur  Welkomstwoord door bestuur ZO
16.50 uur  Presentatie door Gustaw Kurkowski, eigenaar Food and Motion
17.00 uur  Rondleiding en aansluitend netwerkborrel
18.30 uur  Einde programma

Aanmelden

Graag ontvangen we je aanmelding uiterlijk 20 februari i.v.m. de catering. Je kunt je aanmelden via 'Mijn ZO'. Lukt dit niet omdat je bijvoorbeeld geen lid van ZO bent, mail dan even naar Marlies Schipperheijn van het secretariaat (info@bedrijvenvereniging-zo.nl).

Locatie en parkeren

De locatie van het bedrijfsbezoek is Food and Motionaan de Wasaweg 4-1. Er zijn beperkte parkeerplekken bij het bedrijf, en op straat.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief