Uitnodiging Be Smart Be International op 14 juni

Uitnodiging Be Smart Be International op 14 juni

24-05-2019

Wil je de grenzen over naar onze buurlanden om zaken te doen? Dan geeft dit event op 14 juni je een vliegende start! Het programma is gevuld met ervaren sprekers en workshopgevers van succesvolle internationale bedrijven. Raak geïnspireerd èn krijg de praktische kennis om echt aan de slag te kunnen. Na de workshops toch nog vragen? Bezoek tijdens de lunch de infomarkt! Als lid van ZO ben je hier van harte voor uitgenodigd, deelname is gratis!

Benieuwd naar wat er er allemaal gaat komen?

Apollo BV Store Support Trade & Innovate Covenant NBSO Hamburg Grenspuntinfo Market Link Scandinavia Flanders Invest NBCC Hanzehogeschool Groningen Oranjewoud Export Academy DOT Solutions JC-Electronics VDH Provincie Drenthe Rabobank

Locatie en tijden

Gevangenismuseum Veenhuizen, Oude Gracht 1. Tijd: 8.30-13.30 uur.

Aanmelden

Meld je gratis aan: besmartbeinternational.com

Organisatie

Het initiatief voor het houden van deze bijeenkomst ligt bij het International Welcome Center North (IWCN)van de gemeente Groningen.
 
De overige participanten zijn:
 • Exportclub Drenthe
 • Gemeente Assen
 • Gemeente Groningen
 • Health Hub Roden
 • Gemeente Noordenveld
 • OC Noordenveld
 • Provincie Drenthe
 • Provincie Groningen
 • Rabobank
 • Regio Assen Groningen
 • WTC Leeuwarden
 • Ondernemend Assen
 • Bedrijvenvereniging WEST
 • Bedrijvenvereniging ZO

Schrijf je in voor de nieuwsbrief