Speciale informatiepagina voor ondernemers van gemeente Groningen

Speciale informatiepagina voor ondernemers van gemeente Groningen

19-03-2020

De gemeente Groningen heeft een speciale informatiepagina voor ondernemers i.v.m. de coronacrisis geopend op hun website. Hier vind je als ondernemer informatie over welke steun er is voor ondernemers die getroffen zijn door de gevolgen van het coronavirus.

Informatie

De pagina biedt informatie over de BBZ-uitkering, contactgegevens KVK-loket, diverse landelijke regelingen die inmiddels van kracht en uitgebreid zijn, eigen contactgegevens van de gemeente Groningen en vele andere relevante informatie.

"We willen deze plek ook gebruiken voor communicatie over mogelijke verdere maatregelen die genomen gaan worden, zowel landelijk als lokaal", aldus de gemeente Groningen.

Dit is de link naar de website.

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Actueel

Contact