Solar Stages op 28 juni

Solar Stages op 28 juni

21-06-2019

Wat kan de Zonnebotenrace van Solar Sport One door de Groninger grachten voor je betekenen in de overstap naar het gebruik van zonne-energie? Het antwoord is: veel! Partijen die samenwerken in de bouw van -snelle- zonneboten, komen tot nieuwe kennis, technologieën en innovaties. Daarvan kun je, als bestuurder of ondernemer, profiteren. En daarmee draag je bij aan het gezamenlijke doel: Groningen CO2-neutraal in 2035. ‘Zon op daken’ vormt hierin een belangrijke pijler. Bovendien biedt de zonnebotenrace veel futuristisch spektakel in de historische grachten!

Event 28 juni

De organisatie van dit event nodigt je dan ook van harte uit voor de bijeenkomst in de Solar Village, mét de start van het programmaonderdeel ‘Top Speed’ op: Vrijdag 28 juni 15.30 – 16.30 uur (inloop vanaf 15.00 uur) Sluiskade, Groningen (parkeren bij Westerhaven, MediaMarkt).

Meer informatie en aanmelden vind je hier.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief