Rijstrook afgesloten op zuidelijke ringwweg richting Julianaplein

Rijstrook afgesloten op zuidelijke ringwweg richting Julianaplein

19-09-2021

De afsluiting van de rijstrook geldt van maandag 13 september 06.00 uur tot vrijdag 24 september 22.00 uur. Het gaat om de zuidelijke rijbaan, voor verkeer richting Julianaplein is dat de rechter rijbaan.

Het verkeer uit de richting Drachten kan over de zuidelijke ringweg blijven rijden, maar moet rekening houden met vertraging en hinder op de weg. Na het Vrijheidsplein wordt de rijstrookafsluiting weer opgeheven.

Werkzaamheden Vrijheidsplein

De rijstrookafsluiting heeft te maken met de werkzaamheden aan het Vrijheidsplein. Om de werklocatie bij het Vrijheidsplein te kunnen bereiken, is het nodig de zuidelijke rijbaan van de ringweg af te sluiten voor verkeer. 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief