Presentaties inloopbijeenkomst Euvelgunne 16 juni

Presentaties inloopbijeenkomst Euvelgunne 16 juni

24-06-2020

TenneT organiseerde op 16 juni 2020 een inloopbijeenkomst voor ondernemers op Euvelgunne, Eemskanaal Noordzijde en Eemspoort over werkzaamheden aan hoogspanningskabels in dit gebied. Op hun website heeft TenneT de informatieposters en de presentatie die tijdens de inloop zijn getoond, beschikbaar gesteld.

Informatieposters, presentatie en achtergroninformatie

Wil je de informatie van de inloopbijeenkomst nog eens rustig nalezen? Je vindt de informatieposters en presentatie die tijdens de inloopbijeenkomst zijn getoond op de website van TenneT. Ook staat er op de website achtergrondinformatie over de werkzaamheden aan de hoogspanningsverbinding tussen Groningen Hunze en Delfzijl Weiwerd. De werkzaamheden op  de bedrijventerreinen zijn onderdeel van het onderhoud en de versterking van deze 29 kilometer lange verbinding.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief