Nieuw lid Arnoud Punt stelt zich voor

Nieuw lid Arnoud Punt stelt zich voor

23-11-2022

Wat is je naam en bedrijfsnaam?
Mijn naam is Arnoud Punt. Ik ben eigenaar van Aecius juridisch advies, mede-eigenaar van Privacy Concepts en vennoot van securitybedrijf Asfelias.

Wat is je functie?
Ik ben werkzaam als Functionaris voor de Gegevensbescherming of Privacy Jurist bij grotere organisaties (interim) of als privacy/ICT-jurist voor het MKB. Daarnaast ben ik commissaris bij meerdere bedrijven, gastspreker en innovatiecoach.

Wat doen jullie?
Aecius juridisch advies levert juridisch advies op het gebied van Privacy en ICT.

Waarom ben je lid geworden?
We zijn lid geworden om meer bedrijven in de omgeving te leren kennen. Daarnaast is een bedrijvenvereniging belangrijk als een belangenvertegenwoordiger bij meerdere gezamenlijke onderwerpen, waarbij een bredere vertegenwoordiging een zwaardere stem geeft. Dus is samenwerken nuttig.

Wat verwacht je van ons?
Een platform bieden om andere leden te ontmoeten en updates geven over onderwerpen die spelen in de omgeving.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief