Lever je ijzer en metaal in voor een goed doel tijdens de actie ZIEZO Zuidoost SCHOON

Lever je ijzer en metaal in voor een goed doel tijdens de actie ZIEZO Zuidoost SCHOON

27-02-2023

Voor het inzamelen van ijzer en metaal kun je bij SimmereN Schroot terecht. Hier is een apart vak waar al het ijzer en metaal, bestemt voor deze actie, kan worden heen gebracht. Alle ingeleverde kilo’s ijzer & metaal worden uitbetaald aan een goed doel, te weten Stichting Lutje Geluk.

SimmereN doet er 250 euro bij
Voor elke kilo ijzer betalen zij de maximale dagprijs en elke 1000 euro opbrengst, doet SimmereN er 250 euro bij!

Wanneer?
Van woensdag 15 maart tot en met vrijdag 17 maart 2023 van 08.00 tot 16.30 uur, Winschoterweg 1A te Groningen.

Geen mogelijkheid om je materiaal naar SimmereN te brengen?
Wanneer je een grote hoeveelheid hebt en niet de mogelijkheid om je materiaal naar SimmereN te brengen, dan halen zij dat op. Je dient wel de container in 1 dagdeel te vullen, bijvoorbeeld de ochtend of de middag. Hiervoor kun je een moment afspreken met de planning te bereiken via telefoonnummer 050 - 5412112.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief