Komende nacht spoedreparatie asfalt op verbindingsweg Ring West richting Drachten

Komende nacht spoedreparatie asfalt op verbindingsweg Ring West richting Drachten

08-03-2022

De westelijke ringweg wordt voor de spoedreparatie afgesloten vanaf de oprit van de Peizerweg (Zeeheldenbuurt). De afsluiting loopt door tot aan de dubbele rotonde bij Corpus den Hoorn/Stadpark. Ook de oprit vanaf hier richting Drachten is dicht. In de afbeelding hierboven is de afsluiting rood ingetekend.

 

Het verkeer op de westelijke ringweg richting Hoogkerk/Drachten wordt omgeleid via het Hoendiep en de Johan van Zwedenlaan (Hoogkerk).

 

De verbindingsweg maakt deel uit van de ‘superrotonde’. Deze is dinsdagnacht dus voor een deel dicht. Het verkeer kan nog wel vanaf Laan Corpus den Hoorn rechtsaf naar de westelijke ringweg gaan (de groene route in de afbeelding hierboven).

 

Bron

Schrijf je in voor de nieuwsbrief