Knooppunt Westerbroek dicht 21-24 februari in beide richtingen

Knooppunt Westerbroek dicht 21-24 februari in beide richtingen

11-02-2020

Wegens werkzaamheden is het knooppunt Westerbroek gestremd van vrijdag 21 februari om 22.00 uur tot maandag 24 februari om 05.00 uur. Beide toeritten van het knooppunt zijn dan gesloten.

Werkzaamheden

Enige tijd geleden heeft de aannemer bij knooppunt Westerbroek bypasses aangelegd langs de rotondes en extra rijstroken op de toeleidende wegen. Van vrijdag 21 februari om 22.00 uur tot maandag 24 februari om 05.00 uur gaat de aannemer de bermen aanvullen met zand. Dit kon eerder niet vanwege PFAS-wetgeving. Voor deze werkzaamheden is het nodig knooppunt Westerbroek één weekend te stremmen. 

Op een later moment moet hier nog de bebording worden geplaatst. Hierna kan de bypass richting de A7 in gebruik worden genomen. 

Bron artikel en foto: Aanpak Ring Zuid

Schrijf je in voor de nieuwsbrief