Kleine make-over voormalige tippelzone aan Bornholmstraat

Kleine make-over voormalige tippelzone aan Bornholmstraat

26-05-2020

De voormalige tippelzone aan de Bornholmstraat krijgt deze week een kleine make-over. Bestrating maakt plaats voor groen.

Groen terug

Deze week laat de gemeente Groningen op de voormalige tippelzone aan de Bornholmstraat de bestrating weghalen. Dit gebied is onderdeel van de SES, de Stedelijke Ecologische Structuur. Daarom wordt hier het groen weer teruggebracht. De bestrating en het hek gaan weg. Aan de achterkant van het gebied worden struiken geplant zoals hazelaars, sleedoorns en meidoorn. Het voorste gedeelte van dit gebied, dus het stuk het dichtst bij de straat, wordt ingezaaid met een bloemrijk kruidenmengsel. Deze vegetatie trekt bijen, vlinders en andere insecten aan.

Geen hinder voor verkeer

Het werk duurt naar verwachting twee weken. Het verkeer heeft verder geen hinder van deze werkzaamheden, er komen geen stremmingen of omleidingen aan te pas.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief