Henri de Jong van Croonwolter&dros stelt zich voor

Henri de Jong van Croonwolter&dros stelt zich voor

11-03-2022

Wat is je naam en bedrijfsnaam?
Henri de Jong Croonwolter&dros|TBI

Wat is je functie?
Commercieel Manager

Wat doen jullie?
Technologie maakt ons leven veiliger, gezonder, aangenamer en duurzamer. Wij zijn Croonwolter&dros. We ontwerpen, realiseren en onderhouden slimme, technische systemen en installaties die de wereld om ons heen intelligenter maken. Techniek die situaties herkent en hierop reageert.

Wij zijn 2700 talenten met passie voor het vak. Nieuwsgierig genoeg om zich voortdurend te vernieuwen en te verbeteren. Wij zijn professionals. Vakmensen die pas tevreden zijn als systemen en installaties precies doen waarvoor ze bedoeld zijn. We gaan voor een sterk teamgevoel en het beste resultaat. Samen zijn wij Croonwolter&dros.

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief