Groningen City Monitor gelanceerd

Groningen City Monitor gelanceerd

13-11-2018

Ondernemers die gegevens nodig hebben over de Groningse economie kunnen voortaan een kijkje nemen op de website: www.groningencitymonitor.nl Daarop staan tal van statistische gegevens die door de gemeente Groningen worden gebruikt, maar die voortaan ook te raadplegen zijn door derden. De nieuwe website werd woensdag 7 november onthuld door wethouder Joost van Keulen van Economische Zaken tijdens de Promotiedagen.

Handige data

Bij Groningen City Monitor kan men terecht voor tal van handige data. Bijvoorbeeld over de groei van het aantal inwoners. Of over:

Maar wie iets wil weten over studenten in Groningen kan er ook uitstekend terecht. Bijvoorbeeld over:

Samenwerking

De Groningen City Monitor is mede tot stand gekomen door bedrijvenvereniging WEST, en mede mogelijk gemaakt door het verenigde bedrijfsleven, de gemeente Groningen & Marketing Groningen.

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Actueel

Contact