Fietspad bij knooppunt Westerbroek vanaf 9 september afgesloten

Fietspad bij knooppunt Westerbroek vanaf 9 september afgesloten

11-09-2019

Van maandag 9 september tot en met zondag 1 december is het fietspad over de Euvelgunnerweg bij knooppunt Westerbroek afgesloten. Fietsers worden omgeleid via Engelbert. De afsluiting is nodig om de berm te verbreden en het fietspad te verleggen.

Fietsers vanaf de Europaweg worden omgeleid via de Kielerbocht, de Olgerweg richting Engelbert en de Engelberterweg. Fietsers vanuit de richting Hoogezand volgen de omgekeerde route.

Bekijk de stremming en de omleidingsroute op de Slimme Kaart

Aanpassingen aan knooppunt Westerbroek

De Euvelgunnerweg loopt vanaf de Europaweg over het viaduct bij knooppunt Westerbroek en langs de A7 richting Hoogezand. De werkzaamheden aan het fietspad zijn nodig omdat knooppunt Westerbroek in de toekomst wordt aangepast zodat het meer verkeer kan verwerken. Zo komen er bypasses langs de rotondes en extra rijstroken op de toeleidende wegen.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief