EBF Conference: Waves of Change, Oceans and Opportunities

EBF Conference: Waves of Change, Oceans and Opportunities

22-06-2022

De 14e editie van de Engelstalige EBF Conference heeft als thema: Waves of Change, Oceans of Opportunities. Net als golven, stopt verandering nooit. Dit biedt zeeën aan mogelijkheden en uitdagingen, weerspiegeld in de vier subthema’s die zullen worden behandeld. Op College Day, donderdag 6 oktober, zal worden ingegaan op het subthema Man vs. Machine, waarbij kunstmatige intelligentie van zowel een maatschappelijk als bedrijfskundig perspectief zal worden bediscussieerd. Op Conference Day, vrijdag 7 oktober, worden de overige subthema’s behandeld: Purpose beyond Profits, Survival of the Fittest en Co-opetition: cooperation with the competitor. Deze subthema’s raken aan onderwerpen als MVO, ethiek, continue innovatie, samenwerking en concurrentie.

De EBF Conference heeft ieder jaar succesvolle sprekers uit het bedrijfsleven. Dit jaar spreken bijvoorbeeld Dimitri de Vreeze (Co-CEO, Royal DSM), Marc Kaptein (Country Director, Pfizer) en vele anderen. Voor partners en deelnemers biedt dit zakelijke evenement goede netwerkmogelijkheden, verdieping van kennis over actuele onderwerpen en de kans om unieke sprekers te beluisteren.

Voor lokale bedrijven die animo hebben om het congres te bezoeken is een korting beschikbaar. Mocht u interesse of vragen hebben, neem dan contact op met Wytse Pel via w.pel@ebfconference.nl. Meer informatie is te vinden via de website (www.ebfconference.nl) en sociale media.

Student of bedrijf, wij verwelkomen u graag op 6 en 7 oktober in MartiniPlaza!

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Actueel

Contact