Doe mee aan de Spitsbrekerscompetitie

Doe mee aan de Spitsbrekerscompetitie

16-11-2018

Groningen Bereikbaar nodigt bedrijven uit om mee te doen met de Spitsbrekers competitie van BNR Nieuwsradio. In deze competitie gaan bedrijven de uitdaging aan om hun medewerkers uit de file te krijgen. Het is een mooie manier om landelijk aandacht te krijgen voor initiatieven op het gebied van slimme mobiliteit. 

63 miljoen uur. Dat is de extra tijd die Nederlandse reizigers per jaar kwijt zijn, voornamelijk door files. Dat kost veel geld, en natuurlijk een hoop ergernis.

Spitsbrekers competitie

Ga jij met jouw bedrijf de uitdaging aan om jullie medewerkers uit de file te krijgen? Meld je bedrijf aan en laat de experts van Spitsbrekers de impact meten.

Boekt jullie oplossing de meeste voortgang? Dan maak je kans op de titel ‘Spitsbreker van het Jaar’.

Slimme oplossingen

Nieuws over mobiliteit, innovatieve oplossingen en de bedrijven met de beste ideeën hoor je wekelijks op BNR Nieuwsradio. Luister naar Spitsbrekers, tijdens Spitsuur op BNR Nieuwsradio, elke donderdag om 17.20 uur.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief