Digitale Werkplaats Google on tour 19-23 november

Digitale Werkplaats Google on tour 19-23 november

13-11-2018

Google organiseert weer een Digitale Werkplaats in Groningen in 2018. Wil je als ondernemer meer klanten bereiken via het internet, weten hoe je meerdere online kanalen kunt inzetten of hoe je een businessplan schrijft? Kom naar de Google-bus en volg een van de gratis workshops om je bedrijf te laten groeien.

On Tour

Al ruim 100.000 bedrijven en ondernemers hebben dankzij de workshops van de Google Digitale Werkplaats hun digitale vaardigheden verbeterd. Nu gaat de Digitale Werkplaats on tour. De komende weken rijdt de speciale Google-bus door het land en je kunt instappen om verschillende interessante workshops te volgen. Mis deze unieke kans niet en kom langs!

Kijk voor het programma en de locaties bij jou in de buurt op g.co/digitalewerkplaats en meld je aan. Deelname is gratis.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Actueel

Contact