Cursus 'Duits op de werkvloer'

Cursus 'Duits op de werkvloer'

19-04-2019

Vanaf 8 mei organiseert de Groninger Ondernemers Academy opnieuw de cursus 'Duits op de werkvloer'. Duitse toeristen zijn namelijk voor veel ondernemers een belangrijke doelgroep. Het is daarom van belang dat de Duitsers zich welkom voelen in de stad en bij Groningse bedrijven. Goede beheersing van de Duitse taal moet daaraan bijdragen.

Vijf avonden

Een ervaren docent van het Noorderpoort neemt de deelnemers in vijf avonden mee in de wereld van de Duitse taal en de Duitse bezoeker. De deelnemers leren Duits spraken maar ook de culturele verschillen komen aan bod. Door de korte duur van de cursus is enige basiskennis Duits gewenst.

Gratis

De cursus is kostenloos bij te wonen. Aanmelding is wel verplicht. Dit kan hier.

Data en locatie

Cursusdata zijn 8 mei, 28 mei, 5 juni, 19 juni en 3 juli. Tijdstip: 18.30-21 uur (inclusief broodjes). Locatie: MartiniPlaza, Leonard Springerlaan 2 in Groningen.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief