Century Autogroep en andere ondernemers nemen maatregelen om bereikbaar te blijven tijdens vernieuwing Julianaplein

Century Autogroep en andere ondernemers nemen maatregelen om bereikbaar te blijven tijdens vernieuwing Julianaplein

09-02-2022

Ondanks de wegwerkzaamheden blijft Century Autogroep bereikbaar, maar houd rekening met verkeershinder, zo meldt het auto- en mobiliteitsbedrijf. Om iedereen zo goed mogelijk te blijven faciliteren, biedt Century tijdelijk de volgende maatregelen in Groningen aan: 

  • Voor onderhoud kan je gedurende deze periode de auto vanaf 7:00 tot 19:00 ophalen en brengen;
  • Onderhoud wordt zo veel mogelijk gepland in vestigingen van Century in Assen of Veendam;
  • Afleveringen van auto's kunnen ook op andere locaties worden afgeleverd;
  • Via Century Autoverhuur worden elektrische deelauto's, elektrische bakfietsen, Carver modellen, Dockr bakfietsen en 9-persoons busjes aangeboden, voor meer informatie kan er contact worden opgenomen met Century Autoverhuur.

https://www.groningerondernemerscourant.nl/nieuws/century-autogroep-en-andere-ondernemers-nemen-maatregelen-om-bereikbaar-te-blijven-tijdens-vernieuwing-julianaplein

 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief