Bijeenkomst over bedrijfsopvolging op 10 december

Bijeenkomst over bedrijfsopvolging op 10 december

19-11-2019

Bedrijf verkopen of beëindigen? Er komt een moment waarop je je onderneming zou willen overdragen. Om met pensioen te gaan, de volgende generatie in het zadel te helpen of om een andere uitdaging te zoeken. Aan de hand van voorbeelden uit de praktijk en de toepasselijke wet- en regelgeving zal Peter-Paul Bruens van De Haan Advocaten en Notarissen je op dinsdag 10 december voorzien van adviezen, tips en tricks en de gelegenheid bieden om vragen te stellen.

Locatie en tijden

Deze bijeenkomst wordt georganiseerd door de Groninger Ondernemers Academy en zal plaatsvinden op dinsdag 10 december, van 18.15 - 21.15 uur in MartiniPlaza te Groningen.

Aanmelden

Aanmelden voor deze gratis bijeenkomst kan hier.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief