Bedrijven uit Zuidoost in contact met jong talent tijdens ChecktheBizz in-house

Bedrijven uit Zuidoost in contact met jong talent tijdens ChecktheBizz in-house

18-06-2021

Bedrijven worden zo zichtbaar bij jong talent en ze helpen de leerlingen bij het maken van een profiel- of studiekeuze. Het evenement bestaat uit gastlessen, praktijkopdrachten en 360° bedrijfsbezoeken via vr-brillen.

Ook bedrijven uit Zuid Oost hebben deelgenomen aan het evenement! Zo hebben Engie, Waterbedrijf Groningen, Team 050, Spindle en Senturra Bewindvoering gastlessen en opdrachten verzorgd tijdens ChecktheBizz in-house. Voor de 360° bedrijfsbezoeken zijn er video's opgenomen bij Roossien Hoogwerktechniek en Privacy1.

‘Het was inspirerend om met de leerlingen te praten over de mogelijkheden van het werken in de techniek en de breedte van het vakgebied.’, aldus Cor Lievers van Waterbedrijf Groningen.

Ook in contact komen met jong talent? Kijk op: https://www.otp.nl/bedrijven/zichtbaar-bij-talent/

Schrijf je in voor de nieuwsbrief