AED locaties op bedrijventerrein Zuidoost

AED locaties op bedrijventerrein Zuidoost

07-02-2020

Onlangs kreeg Bedrijvenvereniging Zuidoost van een van onze leden de vraag, waar op ons bedrijventerrein AED's te vinden zijn voor reanimaties. Er blijken 32 AED's op en rond Zuidoost beschikbaar te zijn. Bekijk hier de locaties.

Locaties AED's

Je kunt de locaties van alle AED's hier vinden bij het Rode Kruis. Je kunt per locatie bekijken, of deze AED 24 per dag beschikbaar is, of bijvoorbeeld alleen tijdens kantooruren.

AED aanschaffen?

Hoe sneller je een AED inzet bij een hartstilstand, hoe groter de overlevingskans. Elke seconde telt. Als je een AED bij je bedrijf of organisatie wilt aanschaffen of je wilt je huidige AED aanmelden, dan kun je informatie en hulp bij de Hartstichting vinden.

Afbeelding: copyright Rode Kruis

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Actueel

Contact