Aanmelding voor de ALV geopend!

Aanmelding voor de ALV geopend!

24-04-2019

De aanmelding voor de ALV van Bedrijvenvereniging ZO is geopend, geef je nu snel op! Meer dan 40 leden hebben zich al aangemeld voor dit event op maandag 13 mei. Speciale gasten zijn wethouder Paul de Rook (EZ) en Nynke Jongstra, tech savvy consultant bij Bossers & Cnossen.

Programma

16.30 uur  Inloop met koffie en thee
16.45 uur  ALV
17.45 uur  Korte pauze
17.55 uur  Nynke Jongstra (Bossers & Cnossen) over Tech-savvy
18.10 uur  Paul de Rook over economische plannen nieuw college
18.30 uur  Borrel en aansluitend dinerbuffet
19.30 uur  Einde programma

Aanmelden

Graag ontvangen we je aanmelding uiterlijk maandag 6 mei i.v.m. de catering. Wil je een introducé meenemen? Dat kan! Leden kunnen zich aanmelden via 'Mijn ZO'. Niet-leden kunnen zich aanmelden door een mail te sturen naar Marlies Schipperheijn van het secretariaat (info@bedrijvenvereniging-zo.nl).

Locatie

Dit keer zijn we te gast bij FC Groningen in het Hitachi Capital Mobility Stadion in Groningen.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief