inschrijving groninger ondernemingsPrijs 2024 geoPend

Aanmelden kan tot 23 mei 2024

Inschrijving Groninger Ondernemingsprijs 2024 geopend

De inschrijving voor de Groninger Ondernemingsprijs is vanaf vrijdag 19 april 2024 geopend. Het is de 26e editie, inmiddels een prestigieuze onderscheiding. Zoveel meer dan een competitie, dankzij de impact stiekem een wedstrijd met alleen maar winnaars. Succesvolle, betekenisvolle en/of inspirerende ondernemingen uit Stad en Ommeland kunnen zich tot uiterlijk 23 mei aanmelden.

Uit de aanmeldingen wijst de jury nog voor de zomer maximaal tien ondernemingen aan als ‘genomineerden’. Daarna strijden deze genomineerden om drie finaleplaatsen. De winnaar krijgt eind november de eretitel, uit handen van commissaris van de Koning René Paas. Dat gebeurt tijdens een feestelijke finale, donderdag 21 november in MartiniPlaza.

Criteria om in aanmerking te komen
Iedereen kan een onderneming voordragen. Dat mag de eigen onderneming zijn, of een andere. Inschrijven doe je via de website www.groningerondernemingsprijs.nl
Er zijn drie harde criteria, waar het bedrijf aan moet voldoen:
* Gevestigd zijn in de provincie Groningen
* Minimaal 10 medewerkers
* Langer dan 5 jaar bestaan
Kijk voor een volledig overzicht van de spelregels en de procedure op de website.

Voor meer informatie download onderstaand persbericht.