Welkom nieuw lid:
Erik Westerbrink

Erik Westerbrink van Toolstation stelt zich graag aan jullie voor

Nieuw lid Erik Westerbrink van Toolstation stelt zich voor

Onlangs is Erik Westerbrink van Toolstation lid geworden van Bedrijvenvereniging Zuidoost. Hij stelt zich graag aan jullie voor.

Wat is je naam en bedrijfsnaam?
Mijn naam is Erik Westerbrink van Toolstation.

Wat is je functie?
Shopmanager

Wat doen jullie?
Toolstation is een van de snelstgroeiende leveranciers van gereedschappen, accessoires en bouwproducten voor de vakman en serieuze doe-het-zelvers. Ons omni-channel concept biedt onze klanten de mogelijkheid om via de webshop te bestellen, bij een van onze vestigingen in Nederland of via de klantenservice.

Wij bieden veel meer dan alleen gereedschap; elektriciteit, installatie, schroeven, bevestigingsmiddelen, werkkleding en heel veel professionele merken maken deel uit van ons uitgebreide assortiment. Het volledige assortiment is te vinden in de webshop, de catalogus en bij onze vestigingen. Toolstation bestaat sinds 2006 en er werkt een deskundig team met één focus; de laagste prijs, alles op voorraad en goede en snelle service. Het volledige assortiment ligt op voorraad in onze vestigingen – om klanten gelijk en zo snel mogelijk te helpen.  Daarnaast zijn alle producten op voorraad in het centrale magazijn, zodat we binnen 24 uur kunnen leveren. Bestellingen vanaf €30,- worden gratis bezorgd!

Waarom ben je lid geworden?
Wij als bedrijf vinden het onder andere belangrijk met de bedrijven om ons heen samen te werken. Bekijken hoe we elkaar kunnen helpen om in het gebied waar we zitten goede resultaten te behalen. En een goede samenwerking met elkaar willen we natuurlijk allemaal.

Wat verwacht je van ons?
Het is een natuurlijk portaal  waar we terecht kunnen met andere bedrijven in gesprek te kunnen gaan. Netwerken met elkaar, bepaalde discussies aangaan en bereid om elkaar te helpen waar mogelijk. Samen zijn we sterk.